א. דמי המשלוח, אם בכלל, ישולמו עם התשלום בגין המוצר/ים. במכירה בתשלומים, רשאית החברה לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.
ב. אספקת המוצרים שנרכשו באמצעות האתר תבוצע על ידי החברה לכתובת שנמסרה ע”י המשתמש במועד ביצוע ההזמנה.
ג. אספקת המוצרים תהיה באמצעות דואר ישראל ו/או דואר שליחים לפי העניין, מרגע מסירת המוצר לדואר אספקת המוצר אינה באחריות החברה.
ד. החברה לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי- אספקה שנגרמו כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה ו/או מציון כתובת שגויה ו/או לא מלאה ע”י המשתמש.
ה. החברה תהיה אחראית על אספקת והובלת המוצרים, ותפעל כמיטב יכולתה לספק את המוצרים במהירות המרבית.
ו. החברה תספק רק מוצרים אשר שולמו במלואם, לכתובת שהלקוח הקליד או מסר בעת ההזמנה, תוך המועד הקבוע בדף הפריט, אלא אם כן נכתב אחרת באתר.
ז. האפשרות להזמין מוצרים באתר מוגבלת לאזורים בארץ בהתאם למפת אזורי החלוקה של דואר ישראל או חברת המשלוחים, לפי העניין (להלן, “אזורי החלוקה”). החברה רשאית, אך לא חייבת, לספק את המוצרים גם אל מחוץ לאזורי החלוקה, בתיאום טלפוני מראש. לכן, גם אם הזמנה כזו התקבלה ונקלטה במחשבי החברה, החברה לא תהיה חייבת לספקה.
ח. זמני אספקת המוצרים כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א’ עד ה’, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
ט. דמי המשלוח המפורטים אינם כוללים הובלה לקומות גבוהות ללא אפשרות להוביל באמצעות מעלית ו/או הובלה הדורשת כוח אדם נוסף ו/או אמצעים מיוחדים. במקרה של הובלה חריגה יהיה האתר רשאים לגבות תשלום נוסף על התשלום הנגבה בגין הובלה רגילה.
י. התקנון של הגוף המשלח באמצעותו תבוצע ההובלה יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את הלקוח.
י”א. על המשתמש להודיע מידית לאתר אם המוצר לא סופק בתקופת האספקה המפורטת באתר. במידה והמשתמש לא יהיה מעוניין להמתין להגעת המוצר מעבר לתקופת האספקה, האתר יחזיר לו את התמורה אותה הוא שילם עבור אותו מוצר, בכפוף לנכונות התלונה.
י”ב. בזמן אספקת המוצר, רשאי האתר ו/או מי מטעמו לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת הפריט, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירה המוצר.
י”ג. כל הסכמה לבקשה לביטול הזמנה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפופה לכך שהמשתמש יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול ו/או שימוש מכל מין וסוג שהוא לאתר, על חשבונו.
י"ד. במקרה בו מוצר הוחזר בשל פרטים מוטעים שמסר המשתמש, יחויב המשתמש בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.
ט"ו. יובהר, כי דמי המשלוח בהם יחויב הלקוח כוללים, בין היתר, את עלות אריזת המוצר, אחריות וביטוח המוצר בעת המשלוח וכן הוצאות המשלוח בפועל.

תפריט ראשי

מיליה פמיליה! המתנה המושלמת ליום המשפחה!

×
דילוג לתוכן