מתנה למורה או מתנה לגננת

מה קורה כאשר אנחנו רוצים לתת מתנה מיוחדת למורה או לגננת?
אנחנו הרי לא יודעים מה היא אוהבת, מהם תחביביה, ומה היא בוחרת לעשות בשעות הפנאי שלה.
כל שאנו יודעים עליה הוא שהיא נהדרת עם ילדינו ושאנחנו מאוד רוצים להביע את הערכתנו אליה. מצד אחד, נכון יהיה להביא מתנה כללית אשר יכולה להתאים לכל אדם, אך מצד שני אנחנו לא רוצים להביא מתנה למורה שתהיה בנאלית או סתמית.

זה עוד יותר מסתבך כשמדובר במספר גננות ו/או מורות – כיוון שרצוי לתת אותה מתנה עבור כולן וקשה למצוא מתנה אחת שכולן יאהבו, מתנה שתהיה מיוחדת ולא "רגילה", שתשמח ותרגש, ושתעמוד בתקציב של ועד ההורים או של הורה פרטי שרוצה לתת משהו קטן כדי להביע תודה והערכה.

מעבר לכך, כשאנחנו חושבים על מתנה לגננת או למורה, חשוב לזכור את הסייעות, את  גננות השילוב, את סייעות החינוךה מיוחד שעובדות לצד הגננות ואולי גם להן נרצה לתת מתנות סמליות קטנות יותר.

 

כיצד למצוא את המתנה המושלמת?

בחיפוש אחר מתנה לגננת ומתנה למורה ניתן למצוא ברשתות השונות שלל רעיונות למתנות אישיות, או למתנות שישמשו את המורה או הגננת בגן או בכיתה עם הילדים שלנו.

בניתן באהבה אפשר למצוא מגוון של מתנות מיוחדות, מרגשות ולא שגרתיות עבור סוף שנה, תחילת שנה, חגים, יום המשפחה, וכל אירוע אחר שבו אנו רוצים לתת מתנת תודה והערכה, וגם לשחק במשחקים חווייתיםמרגשים  ומקרבים.
המשחקים של ניתן באהבה מאושרים ומומלצים על ידי מכון אדלר.
ילדים ומבוגרים כאחד יכולים להתקרב ולהיפתח זה לזה תוך כדי משחקי אימון בקלפים מיוחדים ומותאמים לכך.
עם קהל לקוחותינו נמנים גני ילדים ובתי ספר וכן פסיכולוגיים, מטפלים ומאמנים אשר משלבים את הקלפים והמשחקים השונים בחדר הטיפולים שלהם.

ניתן ליצור קשר עם חברת ניתן באהבה כדי לברר מידע נוסף אודות השירותים והמוצרים הקיימים בטלפון שמספרו 077-2001802 .
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בזמני המענה הטלפוני ולענות לכל שאלה.
במידה ותרצו הסברים והדרכות לגבי אחד המשחקים החברה נשמח להסביר ולבאר כל שאלה או בקשה.

מוזמנים לשתף:

תוכן נוסף שלא כדאי להחמיץ:

משחקים שפשוט תאהבו:

תפריט ראשי

×
דילוג לתוכן