משחקי רגשות לילדים

עולמם הפנימי של ילדים הוא עשיר, קסום ומאתגר לא פחות משלנו המבוגרים, ולעיתים אף יותר מכך. זאת מאחר שמרבית הילדים הצעירים עדיין לא פיתחו מיומנויות מורכבות של הבעת רגשות ומחשבות, ושימוש במילים המייצגות את הרגשות השונים. על כן, משחקי רגשות לילדים ממלאים תפקיד חשוב עבורם ומאפשרים להם לקדם את התפתחותם האישית והחברתית במגוון מישורים, בין אם במשפחה, בגן, בבית הספר או במסגרת טיפולית.

 

משחקי רגשות מבית ניתן באהבה

אנו בניתן באהבה מפתחים ויוצרים משחקים וקלפים לכל הגילאים, ובהם גם לילדים. אנו מציעים מגוון רחב של משחקי רגשות המסייעים בהעלאת הערך העצמי של הילד, בהקניית מיומנויות חברתיות, בהתמודדות עם אתגרי התפתחות ושינויי חיים, בהעצמה אישית, וגם ביצירת גיבוש וקרבה עם ההורים, האחים ובני המשפחה האחרים.
מדובר במשחקים שהושקעו בהם מחשבה רבה ואהבה רבה. לאורך השנים זכו המשחקים שלנו להמלצות רבות מצד אנשי טיפול וחינוך, מאמנים, הורים ובני משפחה, והם מאושרים על ידי מכון אדלר המתמחה ביחסים בתא המשפחתי, באימון משפחתי ובהדרכת הורים.

 

המשחקים שבחנות האינטרנט

דרך החנות המקוונת שלנו אנו מציעים מבחר משחקי העצמה, תקשורת ואימון, ביניהם קלפי רגשות, ספרים לתקשורת רגשית, משחקי קופסה וקלפים.

כך למשל, באמצעות האתר ניתן להזמין באופן קל ומהיר את "מה יקרה אם" המהווה הכנה רגשית לקראת כיתה א', "אוצרות הלב" שהינה תיבה עם תליוני ערכים, "טריק או משימה" שהינו משחק ערכים מרתק למשפחה, ואת "קיר המשאלות" שהינו לוח חלומות וחזון לילדים.

אחד ממשחקי הרגשות האהובים שלנו הוא "שירת המלאכים" – ערכת קלפים בנושא רגשות ותקשורת למשפחה, לגן, לבית הספר, למטפלים ומאמנים. בתוך הקופסא ממתינים לכם ולילדים מלאכים אשר תפקידם לסייע בגילוי יכולות הילד ובהעלאת הביטחון והערך העצמי שלו. המלאכים מאפשרים לכם לשוחח בפתיחות עם הילדים על ערכים כמו ראיית האחר, דרך ארץ, עמידה מול לחץ חברתי, הקשבה לעצמי וחברות, ועל הרגשות והמחשבות שנושאים אלו מעוררים.

 

פנו אלינו

למעוניינים, ניתן להזמין כבר עכשיו משחקי רגשות לילדים דרך האתר, ובכל שאלה לגבי התאמת המשחק לצרכיכם תוכלו לפנות אלינו ולקבל ייעוץ מלא.
לפרטים נוספים התקשרו אל ניתן באהבה בטלפון 077-2001802.

ניתן להזמין כמתנות ימי הולדת וסוף שנה במחירים מיוחדים.

מוזמנים לשתף:

תוכן נוסף שלא כדאי להחמיץ:

משחקים שפשוט תאהבו:

תפריט ראשי

×
דילוג לתוכן